5نوع اصلی بازسازی خانه : خانه جای امن برای خاطرات و اتفاقاتی است که در تمام عمر خود در آن گذرانده ایم و امروزه خانه های زیادی هستند که در قسمت های مختلف خود نیاز به بازسازی دارند. در بازسازی خانه نکاتی وجود دارد که باید به آن توجه کرد، بنابراین باید اطلاعات کافی در مورد بازسازی خانه داشته باشیم.
همانطور که گفته شد خانه های زیادی هستند که در قسمت های مختلف خود نیاز به بازسازی دارند. از هزینه و زمان بازسازی مطلع شوید. در این مقاله مهندسین گروه خانه طلائی با کادری مجرب در کنار شما هستند  تا هر آنچه را که باید در مورد بازسازی خانه یا بازسازی ساختمان خود بدانید را  شرح دهند.

5نوع اصلی بازسازی خانه

این روزها بازسازی خانه بسیار محبوب شده است. تعداد بیشتری از صاحبان خانه به جای خرید خانه جدید، ترجیح می دهند در همان مکان بمانند. برای ایجاد فضا برای خانواده های در حال رشد و تغییر نیازها، بازسازی خانه با سرعت بیشتری انجام می شود. پنج نوع بازسازی اصلی توسط صاحبان خانه وجود دارد، خواه نیاز به به روز کردن خانه، اضافه کردن فضای بیشتر یا صرفاً اینکه خانه بهتر منعکس کننده شخصیت و نیازهای یک خانواده باشد.

 

1-بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه محبوب ترین نوع بازسازی اساسی در خانه است. همچنین بهترین راه برای افزایش ارزش خانه در صورت عرضه به بازار است. بازسازی آشپزخانه را می توان به دلایل متعددی انجام داد – افزایش فضای قابل استفاده، به روز رسانی لوازم خانگی و کابینت، یا می توان آنها را در هماهنگی با سایر بازسازی ها انجام داد.

 

2-بازسازی حمام

بازسازی حمام معمولاً در مقیاس بازسازی آشپزخانه نیست، اما از آنجایی که می تواند شامل لوله کشی شود و حمام را در طول فرآیند غیرقابل استفاده کند، ملاحظات اصلی هستند. بازسازی حمام ابزاری برای افزایش تجمل در خانه است و به طور فزاینده ای برای کمک به خانواده در صرفه جویی در آب و برق با وسایل سبز انجام می شود.

 

4-بازسازی زیرزمین

تکمیل یک زیرزمین یکی از بهترین راه ها برای افزودن فضای قابل استفاده به خانه در نورث یورک است. زیرزمین ها می توانند به سوئیت های اتاق خواب کامل تبدیل شوند یا بسته به نیاز به عنوان اتاق فیلم، اتاق بازی، سوئیت خانوادگی یا آپارتمان کامل استفاده شوند. این بازسازی‌های عمده می‌تواند شامل کار و طراحی بسیار زیادی نیز باشد.

 

5-اضافات

اضافه کردن یک اتاق (یا بیش از یک) نیز بسیار محبوب است. اغلب، خانواده‌هایی که دو یا چند فرزند دارند و اتاق‌خواب کافی ندارند، اتاق‌خواب‌های کافی را انتخاب می‌کنند تا هر کودک بتواند اتاق خواب خود را داشته باشد. با این حال، اگر می‌خواهید بیشتر خانه را تنها بگذارید، اما می‌خواهید یک دفتر کار، اتاق بازی خانوادگی، اتاق آفتاب‌گیر یا چیز دیگری اضافه کنید، می‌توانید اضافه کنید. اینها ملاحظات اصلی هستند، زیرا ساختار داخلی خانه در طول ساخت و ساز تغییر می کند.

اضافه کردن یک حمام جدید

برای خانه‌هایی که تعداد حمام‌های کمتری نسبت به حالت ایده‌آل دارند، اضافه کردن حمام انتخابی بسیار محبوب است. این ممکن است برای تهیه یک حمام خصوصی برای کودکان یا حمام مهمان که توسط کل خانواده استفاده نمی شود انجام شود. با این حال، به دلیل ملاحظات لوله کشی (و ساخت و ساز عمومی)، اینها تعهدات بسیار مهمی هستند.

کلام آخر 

این پنج نوع بازسازی خانه بهتر است با کمک یک پیمانکار عمومی ماهر برای مدیریت و نظارت بر کل فرآیند انجام شود. یک پیمانکار همچنین می تواند در طول فرآیند بازسازی کمک و مشاوره ارائه دهد. برای پیدا کردن یک پیمانکار عمومی ، به دایرکتوری ما نگاهی بیندازید.

برای مشاوره رایگان و تعیین وقت بازدید  مهندسین خانه طلائی باشماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس :

 

 

بازسازی ساختمان تجاری ،اداری و پزشکی

طراحی و ساخت باغ و ویلا

پروژه های ساختمان ونما

پروژه اداری و تجاری

پروژهای ساختمان مسکونی

پروزه ویلا و لند اسکیپ