طراحی داخلی آرایشگاه : آرایشگاه امروزه بیش از هر زمان دیگری جدا از فضایی که خدمات زیبایی را ارائه می دهد، مکانی است که مشتری به دنبال آرامش، لذت و زیبایی است و می خواهد چهره مرکزی مکانی را احساس کند که تنها دغدغه کسب و کار رضایت از نیازها و خواسته های او است.

تیم مهندسین خانه طلایی با تجربه در زمینه ساخت و دکوراسیون آرایشگاه را دارند. این دانش با تعهد دیرینه ما به این حوزه و همچنین همکاری ما با بزرگترین شرکت ، به دست آمده است.

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی و دکوراسیون یک سالن باید مجموعه ای از موارد را پوشش دهد که یک بازدید ساده از سالن را به یک سفر احساسی جادویی تبدیل می کند. فضای مناسب، شیک و آشنا به همراه خدمات و امکانات مناسب، عوامل کلیدی موفقیت سالن امروز است.

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه

اگر شما یک آرایشگر هستید که به دنبال راه اندازی یک آرایشگاه هستید. مهم است که برندی بسازید که مشتریان را جذب کند. طراحی داخلی مناسب آرایشگاه می تواند کار شما را به بالاترین سطح برساند و تجربه ای برای طراحی عالی ایجاد کند. هنگامی که به درستی اجرا می شود، زیبایی شناسی سالن شما باید باعث شود که مشتریان در مورد مدل موی خود احساس آرامش، استقبال و حتی هیجان زده کنند.

ایده های طراحی داخلی آرایشگاه

از سبک دکور گرفته تا صندلی‌ها و نورپردازی گرفته تا رنگ‌ها و تزیینات دیوار، طرح‌های قدیمی و مدرن آرایشگاه‌ها را باید در نظر گرفت. برخی از ایده های طراحی داخلی برای آرایشگاه های کوچک که در آن ها باید عملکرد را با سبک ترکیب کنید، در حالی که سایر چیدمان های مغازه برای فضاهای بزرگ است. آنها باید کاملا خلاق باشند.

چه بخواهید دکوراسیون ساده و خنک داشته باشید و چه شیک و لوکس، آرایشگاه شما باید مکمل سبک شما باشد و نشان دهنده انواع مشتریانی باشد که می خواهید جذب کنید. برای الهام بخشیدن به جستجوی شما، ما بهترین ایده های طراحی آرایشگاه را برای کاوش گردآوری کرده ایم. برای یافتن نمونه هایی از چیدمان ها، رنگ ها، نورپردازی و دکوراسیون که برای افزایش رضایت مشتری کار می کنند، این طرح های داخلی شگفت انگیز آرایشگاه مدرن را بررسی کنید.

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه

1.سبک دکور

وقتی صحبت از طرح های بالقوه آرایشگاه می شود، گزینه های بی پایانی وجود دارد. نمادین ترین طرح آرایشگاهی که اکثر مردم تصویر می کنند دارای صندلی های هیدرولیک کرومی، کف شطرنجی، و میله آرایشگاه کلاسیک با راه راه های قرمز، سفید و آبی است.

آرایشگری که قصد ارائه یک تجربه آرایشگاهی قدیمی را دارد، باید اجازه دهد که انتخاب های طراحی خود را مطلع کند. شما می توانید مغازه خود را به گونه ای طراحی کنید که کپی سبک کلاسیک باشد. اگر می خواهید خدمات قدیمی ارائه دهید اما کمی دکور را به روز کنید، عناصر سنتی و مدرن را با هم ترکیب کنید تا فضایی متعادل ایجاد کنید.

2.طراحی داخلی آرایشگاه مدرن

آرایشگران همچنین می توانند سالن های کاملا سفارشی ایجاد کنند که تجربه مشتری را افزایش می دهد. آرایشگاهی که در نظافت ریش تخصص دارد، ممکن است به مصالح ساختمانی روستایی متمایل شود که می تواند به سبک هیپستری کنایه آمیز لباس بپوشد. آرایشگاهی که برای مشتریان تجاری و رده بالا طراحی شده است ممکن است شیک و مدرن باشد. یک سرمایه گذاری اولیه هنگام باز کردن آرایشگاه می تواند به افزایش احتمال موفقیت کسب و کار شما کمک کند.

در نهایت، برای آرایشگران مهم است که دکوری را انتخاب کنند که از انواع خدماتی که ارائه خواهند کرد پشتیبانی کند. بسیاری از بهترین آرایشگاه ها طراحی و فضای منحصر به فردی را ایجاد می کنند و همچنین به عنوان یک ابزار بازاریابی برای جذب مشتریان جدید عمل می کند.

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه

3.رنگ و دکور دیوار

هنگامی که در یک آرایشگاه به سبک دکور می پردازد، باید رنگ های دیوار و وسایل تزئینی را که مکمل آن طرح هستند انتخاب کند. هر جنبه ای از اتاق، از پالت رنگ گرفته تا هر قطعه مبلمان، بر اساس موضوع است و همچنان به تجربه مشتری آینده کمک می کند.

4.دکوراسیون دیوار آرایشگاه

دیوارها بوم هایی هستند که بقیه دکورها روی آن ساخته شده اند. رنگ و متریال دیوار باید با در نظر گرفتن وبعد رنگ انتخاب شود. آرایشگاهی با تم روستایی ممکن است دارای یک دیوار چوبی باشد، در حالی که آرایشگاهی با طراحی مدرن صنعتی ممکن است دارای دیوارهای بتنی باشد. آرایشگاه مردانه مجلل الهام گرفته از کلوپ ممکن است دارای رنگ یا کاغذ دیواری سبز تیره یا سبز جنگلی با طرحی ظریف باشد.

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه

5.صندلی آرایشگری

مهم ترین بخش تجربه مشتری در صندلی آرایشگر اتفاق می افتد، و انواع صندلی هایی را که شما استفاده می کنید به بخشی جدایی ناپذیر از طراحی آرایشگاه تبدیل می کند. مانند هر حرفه ای، سرمایه گذاری در ابزار آرایشگری با کیفیت بسیار مهم است . اول از همه، یک صندلی آرایشگر باید هم برای مشتری و هم برای آرایشگر راحت باشد. صندلی ها معمولاً دارای هیدرولیک هستند به طوری که آرایشگر می تواند آن را در ارتفاعی تنظیم کند.

که بهترین زاویه را برای کوتاه کردن مو به آنها می دهد. اگر قصد دارید ریش تراش مستقیم حوله گرم یا خدمات اصلاح ریش را ارائه دهید، صندلی هایی می خواهید که به عقب متمایل شوند.

صندلی های آرایشگاه در انواع سبک های دکوری موجود می باشد. آرایشگران باید در مورد برندهای معتبر تحقیق کنند و سپس به دنبال سبکی باشند که متناسب با طراحی و فضای شما باشد. صندلی های آرایشگاه برای سبک طراحی مدرن، براق و کم حاشیه هستند و اغلب در موادی مانند کروم و مشکی یافت می شوند. ترکیب رنگ های محبوب سیاه و طلایی، قرمز و سفید، سیاه و نقره ای، و قهوه ای تیره و خرمایی است، اما می توانید صندلی خود را مطابق با ترجیحات خود سفارشی کنید.

مقالات دیگر :طراحی داخلی رستوران ، طراحی و اجرای آبشار

6.تابلوهای آرایشگاه در جلو

تابلوهای شما اغلب اولین برداشتی است که مشتری از کسب و کار شما می گیرد. حتی اگر این تنها یک عنصر کوچک از دکوراسیون شما باشد، باید به عنوان نماینده قوی برند شما باشد. همه چیز از چیدمان گرفته تا فونت و لوگو باید به دقت فکر شده و نمایانگر دکوراسیون شما باشد.

یک آرایشگاه قدیمی ممکن است تابلویی با الهام از کلاسیک داشته باشد، در حالی که یک آرایشگاه شیک شهری ممکن است تابلویی با الهام از گرافیکی داشته باشد.

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه

7. کفپوش آرایشگاه

دو عامل اصلی وجود دارد که آرایشگران هنگام انتخاب کفپوش برای خود باید در نظر داشته باشند: عملکرد و سبک. کف آرایشگاه باید چندین بار در روز جارو شود تا موها و ناخن های درست شده که در حین کوتاه کردن مو و اصلاح موهای صورت ریخته اند از بین بروند. بنابراین، یک کف فرش شده هیچ معنایی ندارد.

کفپوش های مختلفی وجود دارد که در آرایشگاه کار می کنند. آرایشگری که سعی در تقلید از سبک آرایشگاه کلاسیک دارد، ممکن است یک کاشی کلاسیک سیاه و سفید را انتخاب کند. از سوی دیگر، آرایشگاهی با دکور روستایی ممکن است دارای کفی مهندسی شده از چوب سخت باشد.

8. دکور سالن انتظار آرایشگاه راحت ایجاد کنید

قبل از اینکه مشتری به صندلی آرایشگر برسد، احتمالاً باید حداقل چند دقیقه در اتاق انتظار بنشیند. دکور مناسب اتاق انتظار می تواند با کمک به مشتری در ایجاد ذهنیت ذهنی مناسب برای لذت بردن کامل از این تجربه، به تنظیم لحن برای بقیه بازدید کمک کند.

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه

هر جنبه ای از منطقه انتظار می تواند به تجربه کلی کمک کند. وقتی آرایشگرها سعی در ایجاد یک تجربه گرم وآرامش‌بخش دارند، اتاق انتظار باید دارای صندلی‌های راحت و موسیقی ملایم باشد. در همین حال، آرایشگاهی که برای حرفه‌ای‌های کسب‌وکار طراحی شده است، ممکن است مجلاتی را در اختیار مشتریان قرار دهد تا در حین انتظار، آن‌ها را از آن‌ها ورق بزنند.

نورپردازی و طراحی داخلی آرایشگاه

نورپردازی مناسب برای ایجاد روحیه در دکوراسیون آرایشگاه مهم است، اما ملاحظات کاربردی نیز وجود دارد که باید در نظر داشت. آرایشگر باید بتواند ببیند چه کاری انجام می دهد تا بتواند بهترین کار را ارائه دهد. بهترین راه برای دستیابی به تعادل کامل بین سبک و فرم، استفاده از انواع منابع روشنایی در سراسر آرایشگاه است.

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه

چراغ های آرایشگاه شما می تواند سبکی مدرن، صنعتی، قدیمی یا روستایی را منعکس کند، اما دکوراسیون باید با فضای کلی آرایشگاه و چیدمان شما مطابقت داشته باشد. هنگام راه اندازی نورپردازی در آرایشگاه، بهتر است نور بالای سر روشن تر را با نورهای گرم تر اطراف آینه ها ترکیب کنید. نور بالای سر روشن به شما امکان دید زیاد را می دهد، در حالی که نورهای گرمتر در نزدیکی صورت مشتری، اعتمادساز هستند.

نام تجاری و برند سازی آرایشگاه

در عصر حاضر، طراحی داخلی و دکوراسیون نباید فقط بر یک فضای فیزیکی متمرکز شود. انتخاب دکور آرایشگر نیز باید با برند آن ها مرتبط باشد. برندسازی راهی است که یک کسب و کار هویت خود را هم در بازاریابی چاپی و هم در بازاریابی دیجیتال ایجاد می کند. برندسازی از ترکیبی از لوگو، فونت، طرح رنگ و پیام های شخصی تشکیل شده است که در سراسر وب سایت کسب و کار، کارت های ویزیت، نمادهای رسانه های اجتماعی و موارد دیگر یافت می شود.

برندسازی خوب آرایشگاه باید با سبک دکوراسیون داخلی آرایشگاه هماهنگ باشد. یک آرایشگاه مدرن و مجلل می‌تواند از مقوای براق با کیفیت بالا و عناصر طراحی معاصر براق انتخاب کند، در حالی که یک آرایشگاه کلاسیک ممکن است از فونت‌ها و عناصر قدیمی در برند خود استفاده کند.

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه

چیدمان طبیعی خوب با تمرکز بر اصول

مهم نیست که صاحب آرایشگاه چه سبک دکوراسیونی را انتخاب می کند، اصول اولیه طراحی خاصی را باید در نظر داشت. حتی خلاقانه ترین تم دکور باید کاربردی و کاربرپسند باشد یا از بهره وری آرایشگر و تجربه مشتری کم می کند.

به عنوان مثال، میز جلو باید درست در ورودی قرار گیرد یا باید یک نمای واضح از میز تا درب ورودی وجود داشته باشد تا بتوان از مشتریان استقبال کرد. چیدمان مبلمان باید مسیرهایی را برای مشتریان ایجاد کند تا به راحتی از اتاق انتظار به صندلی آرایشگر حرکت کنند.

تابلوها و نقاشی‌های دیواری به‌عنوان یک کسب‌وکار باید یک فضای مثبت برای مشتری ایجاد کند. مهم نیست که چقدر می خواهید طراحی آرایشگاه خود با کلاس و جذاب باشد، هدف ایجاد یک کسب و کار موفق است.

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه

سخن آخر

به خاطر داشته باشید که ظاهر آرایشگاه شما و فضای موجود در آن مکان تأثیر زیادی بر تجربه مشتری شما دارد. بنابراین، اگر می خواهید به مشتریان خود احساس خوبی بدهید، باید طراحی داخلی آرایشگاه خود را با مشاغل برتر در صنعت خود هماهنگ کنید.

کارشناسان مجموعه خانه طلایی با کمال میل به سوالات شما پاسخ خواهند داد و در زمینه طراحی و اجرای آبشار، بازسازی ویلا، ساختمان تجاری ، اداری و پزشکی ، مسکونی، طراحی ساخت رستوران ،طراحی روف گاردن ، بازسازی آشپزخانه ،طراحی آبشار و آبنما  به شما مشاوره رایگان خواهند داد.

09123622765

09123622471

بازسازی ساختمان تجاری ،اداری و پزشکی

طراحی و ساخت باغ و ویلا

پروژه های ساختمان ونما

پروژه اداری و تجاری

پروژهای ساختمان مسکونی

پروزه ویلا و لند اسکیپ