طراحی داخلی سبک کلاسیک

دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک

شرکت مهندسی خانه طلایی بعنوان بهترین شرکت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران، تخصص بالایی در اجرای سبک های مختلف دکوراسیون خانه و طراحی داخلی داراست. دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک به استفاده از المان ها و جزئیات معماری از دوره های تاریخی متعدد می پردازد، به ویژه دوره های رنسانس، باروک و نئو کلاسیک.


09123622765


09123622471

شرکت مهندسین خانه طلایی متشکل از تیمی متخصص و با تجربه از کارشناسان حوزه طراحی دکوراسیون داخلی است و با ا ستفاده از طراح داخلی حرفه ای، فعالیت خود را در طراحی دکوراسیون داخلی منزل، دفاتر کار و رستوران ها انجام می‌دهد. طراحان حرفه‌ای این شرکت با ایده‌های خلاق و نوآورانه‌ای که دارند و طرح‌های بی‌نظیری که ارائه می‌دهند، مشتریان را جذب می‌کنند.

هزینه طراحی داخلی سبک کلاسیک

چرا شرکت مهندسی خانه طلایی؟

مجموعه خانه طلایی یک تیم حرفه‌ای طراحی داخلی است، که  با تجربه و مهارت بالایی توانایی انجام طراحی های بسیار زیبا، متناسب با سلیقه و نیاز مشتریان خود را دارد. راهکارهای نوآورانه و بکر در طراحی دکوراسیون داخلی، انتخاب مواد با کیفیت و استفاده از تکنولوژی های مدرن، و همچنین توجه به جزئیات کوچک و بهره‌گیری از روش های هوشمند طراحی، برخی از ویژگی های تمایز دهنده این تیم است.

 1. تجربه و مهارت: مجموعه خانه طلایی توسط متخصصینی با سابقه و تجربه طراحی داخلی پروژه های متعدد تشکیل شده است. این تجربه و مهارت‌ها باعث می‌شود تا بهترین طرح ها و راهکارهای بهینه برای فضاهای داخلی خانه، اداری و تجاری ارائه شود.
 2. بکارگیری رویکرد تخصصی: با استفاده از رویکرد تخصصی، مطابق با نیازها و سلیقه مشتری، پروژه های منحصربه‌فردی را  شرکت خانه طلایی ارائه می‌دهد. این رویکرد تضمین می‌کند که در طراحی همه جزئیات در نظر گرفته شده و تمامی نیازها برطرف شود.
 3. استفاده از متریال با کیفیت: خانه طلایی با توجه به سلیقه و نیاز مشتریان، از مواد با کیفیت و استاندارد های لازم برای متریال اجرای پروژه ها استفاده می‌کند، که علاوه بر زیبایی و ظاهر شیک، به دوام و ماندگاری فضاها می‌افزاید.
 4.  استفاده از تجهیزات نوین و کاربردی : تمامی خدمات این مجموعه با توجه به جدبدتربن های بازار و تجهیزات کاربردی در بازسازی و طراحی و استفاده از تجهیزات اصولی ارائه میشود.

طراحی داخلی سبک کلاسیک

صفر تا صد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی


تماس با کارشناسان


مشاوره رایگان

طراحی داخلی سبک کلاسیک در اتاق خواب

ویژگی های دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک

ویژگی‌های سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی عبارتند از:

 1. نظم در تک تک اجزا: دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک با نظم و سازمان در ترتیب و قرارگیری اجزا شناخته می‌شود. همه موارد از جمله مبلمان، کالاهای تزئینی و سایر اجزای دکوراتیو با هماهنگی و تعادل در یکدیگر قرار می‌گیرند.
 2. تقارن در چیدمان: تعادل و تقارن در رنگ‌ها، الگوها و موارد تزئینی مهمترین ویژگی سبک کلاسیک است. تقارن در چیدمان می‌تواند به شکل همسانی در قرار گیری اجزا، تکرار المنت‌ها و تطابق رنگی صورت بگیرد.
 3. حکاکی و منبت کاری‌های پیچیده در مبلمان: از دیگر ویژگی های دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک حکاکی‌ها و منبت کاری‌های پیچیده در مبلمان باعث زیبایی و دلبازی محیط می‌شوند. این تزئینات به صورت مشابه در اجزای دکوراتیو دیگر نیز استفاده می‌شوند.
 4. دیوارکوب‌های شاخص و گچبری‌های برجسته: در دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک از دیوارکوب‌های شاخص و گچبری‌های برجسته در تزئینات دیوار استفاده می‌شود. این تزئینات باعث جذابیت و لوکسیته در فضا می‌شوند.
 5. تنالیته‌های رنگی غیرخالص و اصیل: در سبک کلاسیک از رنگ‌های غیرخالص و اصیل استفاده می‌شود. ترکیب رنگ‌هایی مانند طلا، مس، نقره و سایر رنگ‌های تیره و پررنگ برای ایجاد تنوع و جذابیت در دکوراسیون استفاده می‌شوند.
 6. اکسسوری‌های لوکس و آنتیک: استفاده از اکسسوری‌های لوکس و آنتیک نیز یکی از ویژگی‌های طراحی دکوراسیون سبک کلاسیک است. عناصری مانند چراغ‌های آنتیک، آینه‌های تزئینی، پتوها و تابلوهای چوبی با روکش طلا و نقره جزئی از این دکوراسیون را تشکیل می‌دهند.
 7. استفاده از مصالح با کیفیت و ارزشمند: استفاده از مصالح با کیفیت و ارزشمند در دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک نشان از اصالت و بازتاب سبک قدیمی دارد. استفاده از چوب با کیفیت، مرمر و چینی در طراحی و ساخت اجزای دکوراتیو معمول است.

طراحی داخلی سبک کلاسیک آشپزخانه

متریال های دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک

دکوراسیون کلاسیک به طرح ها و موادی نیاز دارد، که به شیوه ای بزرگوارانه و با توجه به جزئیات ساخته شوند. از متریال های مختلفی می توان در دکوراسیون کلاسیک استفاده کرد که شامل چوب، پارچه های طبیعی، فلز و سنگ مرمر می‌شوند. همچنین نورپردازی نیز در این سبک از دکوراسیون بسیار مهم است.

متریال های چوبی می توانند در بخش های مختلفی از دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک استفاده شوند، مانند کابینت آشپزخانه، میز و صندلی، دسته و بدنه مبلمان و حتی مجسمه ها. بهتر است از چوب های با کیفیت و قابلیت اجرای مجدد برای این متریال استفاده شود.

پارچه های طبیعی نیز از جمله متریال های متداول در دکوراسیون کلاسیک هستند. انتخاب پارچه های طبیعی مانند کتان، پنبه و ابریشم با طرح های سنتی یا ساده می تواند به سبک کلاسیک اتاق یا فضای مورد نظر کمک کند.

فلزاتی مانند مس، نقره و گاهی طلا نیز در دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک استفاده می شوند. این فلزات برای ساخت ظروف آنتیک و گران قیمت دکوری و اکسسوری ها مناسب هستند و به ظاهر کلاسیک فضا افزوده می شوند.

سنگ های مرمر نیز در این سبک کاربرد دارند. این سنگ ها می توانند در کفپوش، دیوارها و حتی نمای کلاسیک استفاده شوند و به ظاهر دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک کمک می کنند.

طراحی داخلی سبک کلاسیک در اتاق خواب


مشاوره دکوراسیون داخلی


تماس با مشاورین خانه طلایی

ویژگی طراحی داخلی سبک کلاسیک

نورپردازی دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک

در طراحی دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک، نورپردازی باید با هدف برجسته کردن اِلمان‌ها و نقش و نگار سرستون ها و منبت کاری ها در سبک معماری کلاسیک صورت بگیرد. با این وجود، باید از نورپردازی های غیر ضروری که ممکن است از زیبایی و سنتی بودن فضا کاسته شوند، خودداری کرد.

در نورپردازی کلاسیک، تقارن با توجه به سبک معماری باید رعایت شود. به عنوان مثال، در ستون ها، طاق‌ها و سردرها باید از دو جهت به صورت قرینه نورپردازی استفاده شود تا تمام جزئیات زیبایی معماری کلاسیک به خوبی بیان شود.

نوع کاربری ساختمان نیز در انتخاب نورپردازی و وسعت آن تأثیرگذار است. برای دکوراسیون تجاری می توان از نورپردازی باشکوه تری استفاده کرد، تا محیط را جذاب و گرامی‌داشته به نظر برساند. در دکوراسیون داخلی خانه، ممکن است از نورپردازی های گرم و دلنشین تری استفاده شود تا فضا را به عنوان یک خانه آرامش بخش نشان دهد. در دکوراسیون اداری نیز باید مد نظر تأمین نور مناسب و تاباندن انرژی برای افراد کارکنان باشد.

در طراحی داخلی کلاسیک معمولاً از نورهای سفید و زرد استفاده می‌کنند. این رنگ ها به دلیل شباهت با نورهای طبیعی و قدیمی، به فضا حس  راحتی می بخشند.

طراحی داخلی سبک کلاسیک اتاق خواب

مبلمان در دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک

تنوع در دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک می‌تواند، شامل استفاده از موارد دیگری نیز باشد. مثلاً می‌توان از مبلمان مدرن با چرم‌ پارچه‌ی خام و رنگ‌های طبیعی استفاده کرد. همچنین، استفاده از مبلمان کلاسیک با روکش‌های ساده و بدون الگوهای زیاد نیز می‌تواند یک گزینه مناسب برای دکوراسیون کلاسیک باشد.

در هر صورت، اهمیت استفاده از خطوط ساده و متقارن برای تدوین دکوراسیون کلاسیک برای انتخاب مبلمان حائز اهمیت است. برای جلوگیری از شلوغی در دکوراسیون، می‌توانید از رنگ‌های گرم برای روکش مبلمان استفاده کنید و در کنار آن، تزئینات گل و خطوط طلایی را به کار ببرید.استفاده از رنگ های کرم ، قهوه ای و سفید بهترین گزینه  برای انتخاب رنگ مبلمان برای فظای کلاسیک شما است.

متریال کف و سقف  در دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک

دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک برای طراحی داخلی از متریال‌هایی مانند گچ، فوم و اندود برای تزئین سقف استفاده می‌کند. سقف نیز باید با رنگ‌های سفید، فیلی، کرم و شیری طراحی شده و صاف و نرم باشد. از طرفی، کف‌ها از متریال‌های مانند پارکت، لمینت، چوب و کاشی با طرح دار و یا سنگ‌های طبیعی ساخته می‌شوند. در کل، دکوراسیون کلاسیک بر روی جزئیات و تزئینات دقیق تمرکز دارد تا یک ظاهر شیک و زیبا ایجاد شود.

طراحی داخلی سبک کلاسیک کابینت ها

متراژ مورد نیاز برای  اجرای دکوراسیون دخلی سبک کلاسیک

متراژ مورد نیاز برای اجرای دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک در منزل،  باید بزرگ باشد و استفاده از لوازم متعدد با ابعاد بزرگ این سبک را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در طراحی داخلی کلاسیک، توصیه می‌شود که متراژ متوسط و زیاد را انتخاب کنید. همچنین، سقف باید ارتفاع زیادی داشته باشد، به دلیل استفاده از گچبری ها و لوسترهای بزرگ در این سبک.

متراژ پذیرایی برای سبک کلاسیک باید زیاد باشد، زیرا استفاده از مبلمان استیل و سلطنتی از ضروریات این سبک است. هر چقدر ابعاد بیشتر باشد، چیدمان ایده‌آل تری خواهید داشت. همچنین، حضور پنجره با نورگیر طبیعی در تمام قسمت‌ها الزامی است و پنجره‌ها با پرده‌های زیبا و گران‌قیمت تزیین می‌شوند.

تفاوت دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک و نئوکلاسیک

تفاوت دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک و نئوکلاسیک در قرن 18 و 19 میلادی به این صورت است، که سبک نئوکلاسیک یک رویکرد عملگرایانه و معاصر بوده و از نمادها و طرح‌های معماری قدیمی  بهره می‌برد، با امکانات دکوراسیون مدرن و جدید. همچنین، در انتخاب رنگ‌ها در سبک نئوکلاسیک آزادتر عمل می‌شود و برای انتخاب لوازم نیز حساسیت زیادی لازم نیست، اما باید قواعد و اصول سبک کلاسیک را حفظ کرد.

دکوراسیون داخلی کلاسیک پرطرفدار است یا دکوراسیون مدرن

دکوراسیون داخلی کلاسیک جاودانه و محبوب است و همواره قابلیت تایید و انتخاب زیادی دارد. طراحی داخلی کلاسیک نسبت به دکوراسیون مدرن، با جلوه بصری مجلل و باشکوهی که دارد، عظمت و دیدگاه درونی را نشان می‌دهد و به هر جزئیاتی توجه خاصی دارد.

چیدمان سبک کلاسیک با نظم و تقارن از تاثیرگذارترین عوامل است. هرچند که طراحی کلاسیک هزینه و زمان بیشتری می‌طلبد، اما معماری داخلی کلاسیک در مجتمع‌های بزرگ و گرانقیمت به دلیل همایش اشرافی و جلال خاص آن، انتخاب مورد علاقه است و جزء سبک‌های کمال‌گرا محسوب می‌شود.

طراحی داخلی سبک کلاسیک جدید

بهترین شرکت طراحی دکوراسیون کلاسیک

شرکت خانه طلایی یکی از بهترین شرکت‌های طراحی دکوراسیون کلاسیک است. این شرکت با سابقه‌ای بیش از 10 سال در صنعت طراحی دکوراسیون فعالیت می‌کند و توانسته است با ارائه خدماتی با کیفیت برتر و خلاقیت در طراحی ها، اعتبار و اعتماد مشتریان زیادی را بدست آورد.

تیم متخصص و حرفه‌ای این شرکت با بهره‌گیری از مواد اولیه باکیفیت و تکنیک‌های مدرن، محیط‌های کلاسیک و شیکی را ایجاد می‌کنند که با ذوق و سلیقه مشتریان هماهنگی دارد. شرکت خانه طلایی با توجه به تجربه و تخصص خود، می‌تواند نیازها و خواسته‌های مشتریان را در طراحی دکوراسیون کلاسیک برآورده کند و بهترین نتیجه را ارائه دهد.برای دریافت خدمات به سایت ما مراجعه کرده و با ما تماس بگیرید.

هزینه طراحی دکوراسیون کلاسیک

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک به مجموعه‌ای از عوامل بستگی دارد. عواملی مانند اندازه و مساحت فضا، میزان جزئیات و پیچیدگی طرح، استفاده از مصالح و متریال‌های گرانقیمت، نوع مبلمان و اکسسوری‌ها، هزینه نیرو و زمان صرف شده برای پروژه مؤثر هستند.

همچنین، موقعیت جغرافیایی و سطح تقاضا در بازار نیز نقش مهمی در تعیین قیمت دارد. به طور کلی، طراحی دکوراسیون کلاسیک هزینه‌ی متوسطی دارد ، زیرا استفاده از مصالح با کیفیت، جزئیات دقیق و کارهای دستی معمولاً بهای بیشتری را می‌طلبد.

مجموعه مهندسین خانه طلایی با توجه به رعاین شرایط کارفرمایان برای از طراحی تا اجرای انواع سبک های دکوراسیون با هزینه مناسب و قیمت رقابتی خدمات خود را ارئه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با مهندسین و مشاورین تماس تلفنی داشته باشید.

09123622471

09123622765

بازسازی ساختمان تجاری ،اداری و پزشکی

طراحی و ساخت باغ و ویلا

پروژه های ساختمان ونما

پروژه اداری و تجاری

پروژهای ساختمان مسکونی

پروزه ویلا و لند اسکیپ