بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی:

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی:بازسازی یک خانه قدیمی مراحل مختلفی دارد و انجام آن ها نیاز به زمان و هزینه دارد و باید مراحل موجود بازسازی ساختمان را بشناسید تا به راحتی به نتیجه مناسب برسید.برای انجام مراحل کار و همچنین برنامه ریزی مراحل برنامه ریزی و بودجه بندی مناسب پروژه مطمئن ترین گزینه برای انتخاب شخصی به عنوان مشاور است.

از آنجا که به طور متوسط ​​ممکن است

3 تا 6 ماه طول بکشد تا بازسازی کامل یک پروژه یا یک خانه انجام شود، اما آنچه در زمان بندی یا بودجه بندی مهم است به مواردی مانند اندازه و پیچیدگی کلی پروژه و همچنین به افراد بستگی دارد. که برای انجام کار و میزان کاری که خودتان انتخاب می کنید استخدام می کنید.برای اطمینان از اینکه طراحی و همچنین روند بازسازی خانه یا ویلای قدیمی شما به خوبی پیش می رود، لازم است یک جدول زمانی دقیق و حداکثر بودجه برای آن تعیین کنید. پروژه و تعیین شود یک گروه حرفه ای برای آن انتخاب کنید.

شما برای بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی خود می توانید روی ماحساب کنید. 
مجموعه خانه طلایی با مهندسان یاتجربه و گروه حرفی ای با مشاوره رایگان 
با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن کار را ارائه دهد .
ساختمان صفر تا صد واحد مسکونی

ساختمان صفر تا صد واحد مسکونی

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی الهیه و درکه 

بازسازی ساختمان آپارتمانی یکی از کارهایی است که اکثریت ساکنان یک ساختمان بعد از مدتی که از عمر ساختمان فراتر می رود به آن نیاز دارند.

بنابراین انتخاب بهترین شرکت نوسازی ساختمان و اجرای طراحی داخلی آنها به یکی از مهم ترین دغدغه ها تبدیل شده است. شرکتی که با هزینه های معقول و شفاف می تواند بالاترین کیفیت را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه دهد.

گروه مهندسین خانه طلایی با چندین سال سابقه و انجام بازسازی های متعدد از 0 تا 100 منزل مسکونی می توان به الهیه و درکه اشاره کرد . مجموعه ما می تواند با مشاوره تخصصی در زمینه بازسازی آپارتمان در گام اول زمان فرآیند کار را روشن می کند. در عین حال هزینه های بازسازی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

از متخصص ترین مهندسین خانه طلایی در زمینه بازسازی آپارتمان می توان به بازسازی خانه قدیمی، ویلا، خانه کوچک و … اشاره کرد.

ساختمان صفر تا صد واحد مسکونی

ساختمان صفر تا صد واحد مسکونی

نکات مهم بازسازی ساختمان مسکونی برای یک بازسازی اصولی

1.طیف خدماتی که می توان در هنگام بازسازی ساختمان مسکونی ارائه کرد بسیار زیاد است. پس اگر قصد بازسازی منزل خود را دارید، بهتر است در مرحله اول نیازهای خود را اولویت بندی کنید و طی مشاوره رایگان ازخانه طلایی بر اساس امکان سنجی و هزینه این اولویت ها تصمیم بگیرید.

2.یکی دیگر از نکات مهم در بازسازی خانه، سبک بازسازی و طراحی داخلی آن است که اولاً باید سلیقه و نیاز شما را برآورده کند و ثانیاً  تمام اتاق های خانه هماهنگ باشد.

3.تعیین بودجه نهایی و مدت زمان  نوسازی خانه یکی از مهم ترین عواملی که باید قبل از بازسازی یک واحد خانه در نظر بگیرید، تعیین بودجه و زمان برای بازسازی است.

مزایای بازسازی ساختمان مسکونی 

 • بهبود کیفیت زندگی
 • ضریب ایمنی بالا
 • کاهش هزینه قبوض با صرفه جویی در انرژی
 • سرمایه گذاری مطمئن
 • تغییر ابعاد ساختمان برای بهره وری بهتر از فضا
بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

مراحل اولیه بازسازی منزل

به منظور بازسازی اساسی و دقیق، لازم است ابتدا روند و مراحل بازسازی یک خانه مسکونی را با هم مورد بحث قرار دهیم. داشتن تصویری دقیق از مراحل بازسازی خانه می تواند به شما در کاهش هزینه ها و کاهش مدت زمان پروژه کمک کند.

 

1.بررسی نیازهای اصلی ساکنین

در گام اول به مهم ترین و اساسی ترین مرحله بازسازی منزل می پردازیم. زیرا بدیهی است که مهم ترین عامل در بازسازی یک واحد نیازها و دغدغه های ساکنین آن می باشد. تمامی طرح های سه بعدی و معماری، پلان ها، مصالح و رنگ های مورد استفاده در بازسازی یک خانه بر اساس نیاز ساکنان آن تعیین می شود.

 

2.طراحی داخلی سه بعدی (طراحی معماری)

مرحله دوم در بازسازی خانه، طراحی سه بعدی و معماری داخلی واحد است. این مرحله از این جهت حائز اهمیت است که اگر طراحی مقدم بر هر اقدامی باشد، می تواند از کار مجدد جلوگیری کرده و بازسازی واحد را با کوچکترین جزئیات مطابق میل مشتری انجام دهد.

همچنین لازم به ذکر است که برنامه ریزی سه بعدی قبل از شروع بازسازی می تواند به میزان قابل توجهی باعث کاهش هزینه های مجدد و همچنین کوتاه شدن زمان تکمیل شود.

 

3.برآورد و برآورد هزینه اولیه

پس از تکمیل طرح های سه بعدی و تعیین متریال و مجموعه ای از کارهای مورد نیاز کارفرما، برآورد هزینه اولیه پروژه ما توسط گروه طراحی و معماری خانه طلایی انجام می شود.

در این فاز با همکاری تیم مدیریت و طراحی خانه طلایی و با حضور کارفرمای هزینه های پروژه مدیریت شده و بودجه کارفرما برای بازسازی منزل تامین می شود. همچنین تیم مشاوره ما برای افزایش کارایی و کاهش هزینه ها در بازسازی منزل در این مرحله مشاوره تخصصی رایگان به مشتری ارائه می دهد.

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

4.تخریب های لازم در ابتدای تبدیل خانه

تخریب یکی از اجزای جدایی ناپذیر و مهم بازسازی ساختمان مسکونی (آپارتمانی9 است. تخریب در بازسازی مستلزم تخصص خاصی است که مسئولیت آن بر عهده تیم مدیریت ما می باشد. زیرا در صورت تخریب نادرست، هزینه بازسازی، خرابی تاسیسات و حتی خطر تخریب کلی ساختمان بر عهده شما(کارفرما) می باشد.

یکی دیگر از مشکلاتی که در هنگام تخریب یک واحد مسکونی برای بازسازی و نوسازی آن وجود دارد، مدت زمان تخریب است، زیرا اگر این مشکل بیشتر طول بکشد، علاوه بر وجود گرد و غبار زیاد در ساختمان، باعث ایجاد مزاحمت برای همسایگان می شود.

 

5.اجرای تاسیسات مکانیکی و برقی

در حالی که این مرحله در ظاهر بازسازی به نظر نمی رسد، باید بدانید که این یکی از مهم ترین بخش ها در روند بازسازی یک ساختمان مسکونی است، زیرا اگر لوله کشی و کارهای برقی به درستی انجام نشود، به احتمال زیاد  برای ترمیم  مجدد اقدام  به تخریب دوباره شوید و در نتیجه صرف زمان و هزینه زیادی برای کارفرما می باشد.

تیم تاسیسات مکانیکی و برقی خانه طلایی در روزهای اول بازسازی واحد شما در پروژه حضور دارند و با مشاوره نصب و اجرای صحیح آرامش را در حین اجرا فراهم می کنند.

 

6.انجام کارهای ساختمانی و سفت کاری در بازسازی

پس از اتمام تخریب و انجام تاسیسات مکانیکی و برقی وارد مرحله سفت کاری بازسازی خانه می شویم.

در این مرحله اسکلت بندی واحد مسکونی شما تکمیل شده و کاشی کاری و ساخت و ساز طبق نقشه سه بعدی ایجاد شده انجام می شود.

 

7.نارک کاری  و اجرای طراحی داخلی خانه 

آخرین مرحله بازسازی یک واحد مسکونی شامل اجرای نازک کاری و جزئیات نهایی می باشد. نصب کمد، نصب شیرآلات و سینک، اجرای رنگ مبلمان، کف سازی و … از جمله خدماتی است که در این مرحله از بازسازی واحد مسکونی توسط تیم ما با بالاترین کیفیت و کیفیت  و در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

بازسازی و طراحی داخلی واحد مسکونی الهیه  و درکه 

در این  مرحله اول جداسازی اتاق ها و استفاده از آنها برای ساکنین و افرادی که از این اتاق خواب استفاده خواهند کرد مناسب است. طراحی و معماری سه بعدی یک اتاق خواب بر اساس نوع آن در ابتدای بازسازی اتاق خواب وجود دارد

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی در الهیه:

واحد مسکونی واقع در الیه در تیرماه سال 1401 توسط تیم مهندسین خانه طلایی جهت بازسازی و نوسازی صفر تا صد در الهیه تهران انجام شد. به دلیل سپری شدن دوازده سال از برج الماس فرشته نیاز به بازسازی به سبک مدرن در این واحد آپارتمانی مشهود بود تیم مهندسین خانه طلایی به سبب طراحی ، دیزاین و دکوراسیون داخلی این واحد و همچنین متره و برآورد پس از برداشت پلان و ترسم اقدام به طراحی شد.

این واحد 218 متری به مدت یک هفته طراحی شد بعد از کورکسیون به همراه کارفرما و متره و برآورد و ویرایش های مورد نیاز مراحل بازسازی از تخریب شروع شد. برای این واحد مسکونی یک اتاق کودک و یک اتاق مستر و یک اتاق مهمان در نظر گرفته شد . سبک مدرن واجرای تی وال شومینه تراس مدرن و موارد دیگر که در عکس ملاحظه می کنید در نظر گرفته شد .

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

مراحل اجرا و از قبل طراحی و بعد از پروژه الهیه 
در این لینک  ملاحظه می فرمایید.

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی در درکه :

واحد مسکونی درکه که یک واحد مدرن به شمار می رود به هدف بازسازی و نوسازی واحد جهت بهر بری بهترو با کیفیت تر به همراه بهینه سازی هزنیه ها در تاریخ 12/11/1401 توسط تیم مهندسین خانه طلایی از سر گرفته شد.

بدین تریتیب تیم مهندسین خانه طلایی جهت بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی دردرکه تهران ابتدا اقدام به تفکیک فضاها و تقسیم بندی از جهت رنگ نمود و ترکیب رنگ سه رنگ طوسی سبز و مشکی به عنوان ترکیب رنگ اصلی انتخاب گردید که در عکس مشاهده می کنید سپس تصمیم بر بازسازی صفر تا صد سرویس و حمام گرفته شد.

قبل از بازسازی حمام و سرویس دارای چند نورگیر و بدون هواکش و همچنین روشویی قدیمی بود با بازدید چند سمپل از سمپل های شرکت مهندسین خانه طلایی و انتخاب رنگ سرامیک ها مراحل بازسازی شروع و فیلم و عکس های قبل و بعد را در ذیل ملاحظه می فرمایید. همچنین دیوار شاخص به رنگ سبز انتخاب گردید دیوار پست تی وی به رنگ طوسی در این پروژه سعی کردیم تا کم تر از کاغذ دویواری اسفتاده شود تا رنگ لعاب مدرنیته در واحد مسکونی ازبین نرود.

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

مراحل اجرا و از قبل طراحی و بعد از پروژه درکه 
در این لینک  ملاحظه می فرمایید.
بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

بازسازی آشپزخانه یک ساختمان مسکونی پرژه های الهیه و درکه 

بازسازی آشپزخانه یکی از مهم ترین، قابل مشاهده ترین و مهم ترین قسمت های بازسازی خانه است و در تجربه خانه طلایی، بازسازی آشپزخانه نگران کننده ترین و چالش برانگیزترین قسمت بازسازی خانه است.

بازسازی آشپزخانه معمولاً به دلیل حجم بالای مصرف، بیشترین بخش از هزینه های بازسازی را به خود اختصاص می دهد.
بنابراین لازم است با تدابیر تخصصی هزینه ها را کنترل و با توجه به نیاز ساکنین به نحو مطلوب اجرا شود.

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

بازسازی سرویس بهداشتی یک ساختمان مسکونی پرژه های الهیه و درکه 

بازگرداندن سرویس بهداشتی خانه یکی دیگر از نکات مهم در بازسازی ساختمان آپارتمان است. جداسازی مناطق خشک و مرطوب هنگام بازسازی سرویس بهداشتی نکته مهمی در بازسازی آن است. در این صورت تمام تلاش برای ایجاد حس استقبال و سازگاری با دیگر فضاهای بازسازی شده در طراحی داخلی یک واحد مسکونی می باشد.

یکی دیگر از اصول مهم در مورد بازسازی سرویس بهداشتی، اجرای بی نقص وسایل در سرویس بهداشتی منزل است که در صورت عدم اجرای صحیح، پس از مدتی باعث ناراحتی ساکنین می شود.

Residential renovation 18

بازسازی اتاق خواب یک ساختمان مسکونی پرژه های الهیه و درکه 

یکی دیگر از زمینه های مهم در بازسازی منزل، بازسازی اتاق خواب و اجرای دکور اتاق خواب در یک واحد مسکونی است.

 

عوامل موثر بر قیمت بازسازی خانه

آیا هدف شما بازسازی ساختمان، فروش یا اجاره ملک خود است؟ آیا به بازسازی به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه می کنید؟ خانه شما قدیمی است؟ تجمل گرایی برای شما اولویت است یا آرامش و امنیت در خانه؟ آیا به فکر بازسازی خانه خود با هزینه کم هستید؟

پاسخ به این سوالات نوع خدمات و مواد مورد نیاز شما را مشخص می کند. به همین دلیل نمی توان برای قیمت نوسازی ساختمان سقف تعیین کرد.

به عنوان مثال هزینه بازسازی خانه کلنگی و قدیمی به دلیل لوله کشی، زیرساخت و برق بیشتر از یک خانه نوساز است. از طرفی اگر بودجه شما کم است و خانه نیاز به تغییرات جدی ندارد، می توانید روی بازسازی آشپزخانه به عنوان قلب خانه حساب کنید و متوسط هزینه بازسازی آپارتمان را کاهش دهید.

برآورد هزینه بازسازی ساختمان چطور انجام می‌شود؟

به منظور برآورد هزینه بازسازی خانه قدیمی از هزینه‌های دیگری که باید انجام دهید مطمئن شوید و پس از آن به سراغ تهیه یک لیست جامع از قسمت‌هایی که می‌خواهید بازسازی خانه را در آن انجام دهید بروید. پس از آن هزینه هر کدام را به صورت حدودی برآورد کرده و زمانی که هر کدام از این بخش‌ها برای بازسازی نیاز دارند را نیز معین کنید.

 

برآورد هزینه بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی در درکه 

بودجه برآوردی برای این پروژه  مبلغ چهل و پنج میلیون تومان برآورد شد. که در نهایت به رقم چهل و هشت میلیون تومان پروژه به مدت 12 روزه خاتمه یاقت .

برآورد هزینه بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی در الهیه 

برآورد زمانی و هزینه ای برای انجام این پروژه به ترتیت 2 ماه و مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان در نظر گرفته شد که با تغییر مدل سرامیک به خواست کارفرما به سرامیک اسلب این مبلغ صد میلیون تومان افزایش و نیز پروژه حدود 65 روز طول کشید.

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی

مرحله برآورد هزینه بازسازی خانه قدیمی 

البته در مرحله برآورد هزینه بازسازی خانه قدیمی (کلنگی) و در همه مراحل دیگر نباید فراموش کرد که مشورت گرفتن از کارشناسان در زمینه بازسازی خانه‌های فرسوده بسیار ضرورت دارد. هزینه‌های بازسازی خانه‌های فرسوده در حالت کلی شامل موارد زیر می‌شود:

1.هزینه خرید مصالح
2.هزینه حمل و نقل زباله
3.هزینه تعمیرات (در صورت نیاز شما)
4.هزینه تغییر دکوراسیون (در صورت نیاز شما)
5.هزینه مجریان، پیمانکاران، کارگران و نیروهای حضور یافته در پروژه بازسازی

نتیجه گیری 

در مورد هزینه های بازسازی خانه، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشیم.

 • برای جلوگیری از دوباره کاری و هزینه های اضافی، طرح بازسازی را برای هر اتاق مشخص کنید.
 • برای تغییر هر فضا، به استفاده و احساس شادی و آرامش توجه کنید.
 • قبل از شروع بازسازی، مواد لازم را خریداری کنید.
 • از مواد باکیفیت استفاده کنیدتا سالیان سال دوام داشت باشد.
 • هنگام بازسازی مراقب باشید به خانه های همسایه ها  آسیب نرسانید.
 • کابینتی را متناسب با طراحی و فضای خانه انتخاب کنید.

 

کارشناسان مجموعه خانه طلایی با کمال میل به سوالات شما پاسخ خواهند داد و در زمینه طراحی و اجرای آبشار، بازسازی ویلا، ساختمان تجاری ، اداری و پزشکی ، بازسازی مسکونی، طراحی ساخت رستوران ،طراحی روف گاردن ، بازسازی آشپزخانه ،طراحی آبشار و آبنما  به شما مشاوره رایگان خواهند داد.

شماره های تماس با گارشناسان :

09123622765  ، 09123622471

 

 

بازسازی ساختمان تجاری ،اداری و پزشکی

طراحی و ساخت باغ و ویلا

پروژه های ساختمان ونما

پروژه اداری و تجاری

پروژهای ساختمان مسکونی

پروزه ویلا و لند اسکیپ