بازسازی واحد اداری

 بازسازی ساختمان اداری

محیط های اداری واقعا نقش مهمی در زندگی ما ایفا می‌کنند. امروزه، طراحی مناسب این فضاها به عنوان یکی از ضروریات مدنظر قرار می‌گیرد که نه تنها جنبه زیباشناختی و قدرت ایستا بودن را دربرمی‌گیرد، بلکه تمرکز بر افزایش بهره‌وری کاری نیز می‌باشد.

شرکت مهندسی خانه طلایی با اجرای پروژه های متعدد بازسازی و طراحی داخلی و جدیدترین سبک‌های دکوراسیون داخلی اداری لاکچری، شرکت ها و ساختمان تجاری، قادر است بهترین خدمات را در زمینه بازسازی ساختمان و طراحی داخلی ارائه دهد.

صفر تا صد بازسازی واحد اداری با جدیدترین متدهای طراحی


09123622765


09123622471

یهترین بازسازی ساختمان اداری دتهران

اهمیت بازسازی ساختمان اداری

1- فرسودگی ساختمان اداری: ساختمان‌های اداری به دلیل سن بالا و فعالیت‌های مکرر افراد، زودتر از سایر ساختمان‌ها فرسودگی می‌شوند. در نتیجه، بخش‌های مختلفی از این ساختمان‌ها نیاز به تخریب و بازسازی دارند.

به عنوان مثال، تاسیسات (مانند لوله‌های آب و سیم‌کشی برق)، شیرآلات، نم‌سقف و غیره باید به دلیل فرسودگی تعمیر شوند. بنابراین، برای جلوگیری از وقوع خسارت‌های بیشتر، ترمیمات دوره‌ای بر روی بخش‌های ساختمانی اداری ضروری است.

2- جلب نظر مشتری: اصل بازسازی ساختمان اداری برای جلب مشتریان و ارباب رجوع‌ها تحت تأثیر مثبت قرار دادن ظاهر ساختمان به منظور جلب توجه و ترغیب به همکاری است. این تغییرات می‌تواند نسبتاً کلی یا جزئی باشد و شامل اقداماتی مانند نصب توالت فرنگی در سرویس بهداشتی، تغییر کاغذ دیواری راهروها، ایجاد باغچه مصنوعی یا نصب گلدان‌های گیاهان در سالن انتظار و … باشد.

3- بهبود روحیه کارکنان و افزایش راندمان: روحیه کارکنان و کارایی آنها می تواند از طریق بازسازی فضا بهبود یابد. استفاده از گیاهان و رنگ های شاد، نورپردازی و تجهیز ساختمان به وسایل تفریحی از عوامل موثر در بازسازی محیط کار هستند. این عوامل می توانند روحیه و انگیزه کارکنان را در محیط کار افزایش داده و باعث افزایش کارایی آنها شوند.

 4- تغیر کاربردی: بازسازی کاربری فضاها می‌تواند به تغییر کاربری بخشی از فضا براساس تصمیم مدیر شرکت که در گذشته به کاربری موردنیاز نمی‌رسید، مانند تبدیل یک انبار به دفتری مجزا، کمک کند. این بازسازی‌ها می‌توانند در صورت نیاز به شکل‌بندی و تغییرات جزئی یا بسیار اساسی اجرا شوند.

مشاوره در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی اداری در تهران 


تماس با کارشناسان


مشاوره رایگان تلفنی

بهترین بازسازی ساختمان اداری در تهران

مدت زمان بازسازی ساختمان اداری

 اهمیت مدت زمان بازسازی ساختمان اداری بدلیل مشخص شدن روند کاری شرکت و برنامه کارمندان می باشد. پس باید قبل از شروع به بازسسازی ساختمان اداری، این نکته را در نظر داشت

عوامل مؤثر برای تععین مدت زمان بازسازی ساختمان اداری؟

در ابتدا پاسخ به پرسش اینکه هدف شما از بازسازی ساختمان اداری چیست؟ بسیار مهم می باشد، یعنی هدف شما مدرن سازی فضای اداری و تغییر دکوراسیون اداری است؟ یا تعمیرات و تغییرات ساختاری و ترمیم خرابی ها؟
تغییرات مد نظر کارفرما جزئی است یا بطور کلی دنبال تغییرات اساسی هستید؟ مدت زمان بازسازی و ایجاد تغییرات جزئی و اساسی متفاوت می باشد.
نوع کاربری محل و بازسازی ساختمان اداری چیست؟
ساختمان اداری و دفتر کار شما به صورت یک شیفت فعالیت دارند، یا دو شیفت؟ اگر ساختمان اداری به صورت یک شیفت کار کند، سرعت بازسازی ساختمان اداری بسیار بالاتر می رود و زودتر کامل می شود.
متراژ و مساحت مکان مورد نظر برای بازسازی چقدر است؟
دلایل بازسازی ساختمان اداری  از نظر کارفرما چیست؟

دلایل بازسازی ساختمان اداری دتهران

مهم ترین دلایل بازسازی ساختمان اداری

بازسازی ساختمان اداری می‌تواند به دلایل مختلفی انجام شود. بعضی از مهم‌ترین دلایل زیر می‌باشند:

1. ایمنی و بهبود ساختار: ساختمان‌های قدیمی اداری ممکن است با گذر زمان آسیب‌های سازه‌ای پیدا کنند. بازسازی بهبودهایی را در صحنه ایجاد می‌کند که شامل تقویت سازه، جایگزینی سیستم‌های الکتریکی و سیستم‌های آب و فاضلاب می‌شود. این بهبودها باعث افزایش ایمنی ساختمان و کاهش خطر بروز حوادث می‌شوند.

2. بهره‌وری انرژی: ساختمان‌های قدیمی معمولاً در کارایی انرژی کاهش می‌یابند و مصرف انرژی بیشتری نسبت به ساختمان‌های جدید دارند. بازسازی می‌تواند شامل نصب سیستم‌های مدیریت انرژی، عایق‌بندی بهتر و جایگزینی سیستم‌های گرمایش و سرمایش قدیمی با سیستم‌های کارآمدتر باشد. این اقدامها به مرور زمان میزان مصرف انرژی را کاهش می‌دهد و همچنین مزایای مالی را ایجاد می‌کند.

3. بهبود ظاهر و دکوراسیون جدید اداری: بازسازی باعث بروز تغییرات در طراحی دکوراسیون داخلی جدیدتری می‌شود، که می‌تواند خط کشی روشن‌تر، فضاهای باز و مدرن‌تر و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین را شامل شود. این اقدامات باعث بهبود استفاده از ساختمان و افزایش ارزش آن می‌شوند.

4. پاسخ به نیازهای تغییرات سازمانی: گاهی اوقات ساختمان اداری نیازهای سازمانی را برآورده نمی‌کند، مانند فضاهای کافی برای کارکنان، تجهیزات به روز و فناوری ارتباطات. بازسازی ساختمان به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا با توجه به تغییرات سازمانی خود، ساختمان را برای استفاده بهتر و موثرتر از منابع تنظیم کنند.

اصول بازسازی ساختمان اداری دتهران

نقش رنگ ها در بازسازی ساختمان اداری

نقش رنگ ها در بازسازی ساختمان اداری و استفاده از رنگ های سازمانی در فضا تأثیر مثبتی بر روح و روان کارکنان داشته و باعث شادابی و نشاط آنها می‌شود. در ادامه به توضیح کاربرد رنگ های دکوراسیون در بازاسزی ساختمان اداری می پردازیم:

کاربرد رنگ های سرد در بازسازی ساختمان اداری

رنگ آبی و سبز در طراحی واحد اداری، به بهبود آرامش و کاهش خستگی کمک می‌کند. فضاهای آبی آرام و صلح آمیز را فراهم می‌کند و از هیجانات بی‌مورد دور نگه می‌دارد. اگرچه در فضاهای کاری، ممکن است به دنبال هیجان و انرژی بیشتر باشیم.

اما در فضاهای با تنش زیاد، رنگ آبی می‌تواند به تسکین تنش‌های روانی کمک کند. همچنین، در فضاهایی که به تمرکز و عکس العمل دقیق و سریع نیاز است، رنگ سبز می‌تواند فضای آرامی را فراهم کند و به فرد قدرت تمرکز بیشتری بدهد.

اهمیت بازسازی ساختمان اداری دتهران

تاثیر رنگ های گرم در بازسازی ساختمان اداری

رنگ‌های نارنجی و قرمز در طراحی داخلی ادارات تاثیرات مختلفی دارند. در محیط‌هایی که فعالیت بدنی زیادی انجام نمی‌شود، استفاده از رنگ‌های گرم مانند زرد، قرمز و آجری به افراد کمک می‌کند تا از خواب آلودگی جلوگیری کنند و سطح انرژی آن‌ها را بالا ببرد.

این رنگ‌ها می‌توانند هنگام بازسازی ساختمان اداری و تغییر دکوراسیون فضای دفتر کار در قسمت‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند و از کسالت و خستگی نیروهای کار جلوگیری کنند.

در اتاق‌های کنفرانس نیز استفاده از رنگ‌های گرم تحرک مضاعفی را در فضا ایجاد می‌کند و به افراد کمک می‌کند در بحث و تبادل نظر درباره مسایل مختلف، به ایده‌های جدید دست یابند. می‌توان نیز از ترکیب رنگ‌های خنثی مانند خاکستری یا کرم در کنار این رنگ‌ها استفاده کرد تا تناسبی مطلوب در رنگ‌های گرم برقرار شود.

رنگ زرد، یک رنگ گرم و پرانرژی است که بالا رفتن روحیه و افزایش خلاقیت را تحریک می‌کند. همچنین، نمادی از ذکاوت و رهبری است و برای اتاق کنفرانس نیز بسیار مناسب است.

رنگ نارنجی نمادی از چالش و پرانرژی است و بر جلب هوش، وفاداری و اعتماد به نفس تاثیر می‌گذارد. در ترکیب با رنگ سفید، برای فضاهای فروش مناسب است و در ترکیب با خاکستری، متانت بیشتری به محیط کار اضافه کرده و فضای گرم و مدرنی ایجاد می‌کند.

تاثیر رنگ های خنثی در بازسازی ساختمان اداری

برای رنگ های خنثی، معمولاً از رنگ‌هایی مانند سفید، خاکستری، سیاه و قهوه‌ای استفاده می‌شود. سفید رنگی است که فضای راحتی را ایجاد می‌کند و با دیگر رنگ‌ها، به شفافیت آنها کمک می‌کند. همچنین، در فضاهای کوچک می‌تواند به بزرگ نمایی فضا کمک کند.

بهتر است در سطوح بزرگ و زمینه‌ها مانند دیوارها از سفید یا دیگر رنگ‌های خنثی استفاده کنید تا فضا از آشفتگی جلوگیری شود. رنگ‌های خنثی شامل یک طیف گسترده است که از سفید شروع می‌شود و تمامی نیمه تیره‌تاروشن رنگ‌های خاکستری را در بر می‌گیرد و با سیاه ختم می‌شود. همچنین، رنگ قهوه‌ای نیز جزء رنگ‌های خنثی است که در یک طیفی از کرم روشن تا قهوه‌ای تیره قرار دارد.

بازسازی ساختمان اداری در تهران

بازسازی اتاق اداری

بازسازی واحد اداری یکی از کارهای مهم است که نیازمند دقت و تمرکز است. این اتاق می‌تواند برای جلسات و یا به عنوان اتاق مدیریت استفاده شود. بنابراین بهتر است یک بازسازی زیبا و جذاب برای آن در نظر بگیرید. بازسازی باید محیطی دلباز و جذاب به نظر برساند و از محیط‌های تکراری و خسته کننده پرهیز کند. توصیه می‌شود طراحی هایی را انتخاب کنید که هم رسمی و هم دلنشین و جذاب باشند. با این کار، بازسازی اتاق اداری جذاب و کاربردی خواهید داشت.

بازسازی ساختمان اداری دتهران و کرج

بازسازی دفتر اداری

بازسازی دفتر اداری به منظور تغییر و بهبود دکوراسیون و محیط کار می باشد. این مرحله با استفاده از المان های جدید و کاربردی انجام می‌شود و طراحان و سازندگان خانه طلایی می‌توانند با استفاده از هوش خود طراحی و بازسازی مناسبی را ارائه دهند. این فرایند می‌تواند بهبود روحیه و انگیزه کارکنان را نیز به همراه داشته باشد و در نتیجه بازدهی و کارایی آنها را افزایش دهد.

 بازسازی ساختمان اداری و طراحی سقف

بازسازی و طراحی سقف اداری یکی از بخش‌های مهم در بازسازی محسوب می‌شود و طراحی و زیبایی آن اهمیت بالایی دارد. سقف کشسان و سقف کناف دو نوع سقف محبوب در بازسازی سقف اداری هستند. سقف کشسان با دوامی بالا و امکان تنظیم اندازه مطلوب با گرما معروف است. همچنین، سقف کناف با طرح‌ها و مدل‌های مختلف در دسترس است و از استحکام بالا و عایق صدای مناسبی برخوردار است.

بازسازی ساختمان اداری و طراحی کفپوش

طراحی و بازسازی کفپوش اداری بسیار حیاتی است. سرامیک و سنگ های شیک یک گزینه عالی برای بازسازی و طراحی کف ساختمان اداری است، زیرا دوام بالا و قابلیت تمیزشدن آن را دارد. نمونه های جذابی از سرامیک ها در بازار وجود دارند که می توانید برای بازسازی کف اداری انتخاب کنید. همچنین، پارکت نیز گزینه لوکس و مدرنی است، اما برای محیط های پر رفت و آمد اداری مناسب نیست زیرا ممکن است با استفاده مکرر و عملکرد زیاد فرسوده شود و کهنه شود.

بهترین بازسازی ساختمان اداری دتهران

هزینه بازسازی ساختمان اداری

هزینه بازسازی اداری به هزینه‌هایی اطلاق می‌شود که برای بهبود و تجدیدنظر در ساختار، طراحی و تجهیزات مربوط به محیط‌های اداری صرف می‌شود. این هزینه‌ها شامل انجام تغییرات ساختمانی، نصب تجهیزات جدید، بهبود و تعمیر سیستم‌های برقی و ارتباطی، بهسازی محیط‌های کاری و تغییرات طراحی داخلی اداری و تغییر دکوراسیون باشد. هزینه بازسازی ساختمان اداری می‌تواند متغیر باشد و بسته به نیازها و اولویت‌های محیط اداری متفاوت باشد. برای دریافت هزینه دقیق بازسازی اداری خود می توانید با مشاوره های خانه طلایی تماس بگیرید.

بازسازی ساختمان اداری دتهران

بازسازی ساختمان اداری در تهران

شرکت معماری خانه طلایی با تیم متخصص و فنی مجرب و طراح حرفه‌ای در حوزه معماری و مهندسی و بازسازی ساختمان اداری در تهران فعالیت می‌کند.مهندسین خانه طلایی تاکنون پروژه‌های متعدد بازسازی و طراحی دکوراسیون اداری در تهران را اجرا کرده‌اند و قادرند به مشتریان خود آخرین ایده‌ها و بادید رایگان و جدیدترین روش‌های بازسازی اداری و دیگر موارد را ارائه دهند.

09123622471

09123622765

بازسازی ساختمان تجاری ،اداری و پزشکی

طراحی و ساخت باغ و ویلا

پروژه های ساختمان ونما

پروژه اداری و تجاری

پروژهای ساختمان مسکونی

پروزه ویلا و لند اسکیپ