بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی

بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی :انتخاب بهترین شرکت بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون

tel:09123622765

09123622765

داخلی آن به یکی از مهم ترین دغدغه ها تبدیل شده است. شرکتی که بتواند در  کمترین زمان، بالاترین کیفیت را با هزینه های قابل قبول و شفاف ارائه کند.

 

بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی


بازسازی صفر تا صد از ابتدا تا انتها پروژه بازسازی یک فرایند تکاملی در حیطه ساختمان و تلفیقی از عمران و معماری می باشد. که تاثیر گذار بر فاکتور های زمان ،هزینه و زیبایی است و تاثیر بسزایی در این امر دارد .

گروه طراحی و معماری خانه طلایی با چندین سال سابقه و اجرای چندین بازسازی صفر تا صد  ویلا ، اداری ،پزشکی منزل مسکونی و ….

 گام اول

می تواند با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه بازسازی ضمن شفاف سازی روند کار، هزینه های بازسازی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

گام دوم

از تخصصی ترین خدمات خانه طلایی در زمینه بازسازی می توان به بازسازی ،اداری ،پزشکی ،کافه ،رستوران، خانه قدیمی، ویلا، ساختمان کلنگی، خانه کوچک و … اشاره کرد.

نکات مهم در بازسازی صفر تا صد  چیست؟

هنگام تصمیم گیری بین بازسازی و نوزسازی، باید چند فاکتور را در نظر بگیرید

هزینه ها

مهم نیست که تصمیم دارید با فضای خود چه کاری انجام دهید، بازسازی همیشه بیش از تغییر دکوراسیون هزینه دارد. این به این دلیل است که اغلب به کارهای پیچیده ساختمانی، برقی و لوله کشی نیاز است. همچنین ممکن است نیاز به دریافت مجوز برای یک پروژه بازسازی کامل داشته باشید که هزینه های اضافی را به صورت حساب شما اضافه می کند.

زمان

در حالی که می توانید کارهای کوچکتر را به سرعت انجام دهید، بازسازی به مدت زمان بسیار طولانی تری نیاز دارد. انتظار دارید برنامه ریزی و اجرای بازسازی شما چندین ماه طول بکشد.

محدوده پروژه

پروژه های بازسازی عمدتاً بر ظاهر خانه یا ساختمان تجاری شما تمرکز دارند، در حالی که بازسازی کل عملکرد آن را تغییر می دهد. بازسازی به شما امکان می دهد تجهیزات جدید را نصب کنید و ساختمان خود را از نظر فنی ارتقا دهید. از سوی دیگر، اگر تغییرات آرایشی برای رفع مشکل کافی نباشد، بازسازی می تواند فضای شما را کاملا متحول کند.

گزینه های سفارشی سازی

بازسازی می تواند ظاهر مدرن تری به ساختمان شما بدهد . عناصر کاربردی زیادی به ساختمان شما اضافه کند، اما نمی توانند ساختار را به طور کامل تغییر دهند. اگر می خواهید فضایی را با خراب کردن یک دیوار باز کنید یا آن را به طور کامل تغییر دهید تا آن را متعلق به خود کنید، باید یک تغییر کلی انجام دهید.

بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی

بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی

فرایند های اصلی دربازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی

شرکت مهندسین خانه طلایی با رویکرد نوین به بازسازی صفر تا صد مسکونی ،ویلا ،اداری و پزشکی نه تنها به عنوان یک فعل صرفا بازسازی بلکه به عنوان یک فرایند ساختمانی از قبیل ساخت ویلا و آپارتمان دارد و با ارائه یک الگوریتم و ماتریس دقیق از این فرایند می کوشد تا فاکتور کیفی خلاقیت ،زیبایی و مدرنیته را نیز رعایت کند

مرحله اول 

1. بدین صورت که ابتدا به ساکن پس از بازدید اولیه و نقد و بررسی سازه کارفرما و پس از به دست آوردن سبک طراحی و اجرا ، سلیقه و سبک مطلوب (مدرن ،کلاسیک ، نئوکلاسیک )و ایده آل کارفرما و ارائه پیشنهادهای مضاف از سمت شرکت مهندسین خانه در طلایی در زمینه بازسازی صفر تا صد اقدام به عقد قرارداد در بستری ایمن در زمینه طراحی نموده .

2.  پس از برداشت های مورد نیاز اقدام به ترسیم پلان سازه می کند .

3. سپس توسط تیم طراحی عملیات طراحی در کوتاه ترین زمان توسط نرم افزار های طراحی سه بعدی(3dsmax, revit و اسکچاپ و لومیون و …..) انجام می پذیرد 

4. پس از کورکسیون و جمع بندی توسط کارفرما و تیم طراحی و ویرایش طرح فاینال نهایی طراحی توسط نرم افزار انیمیشن سازی به صورت انیمشین تصویر سازی شده و نمای شماتیک کلی و جزیی از بازسازی صفر تا صد مسکونی ،اداری ،ویلا و پزشکی به کارفرما ارائه می شود.

بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی

بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی

بیشتر بخوانیم :طراحی دکوراسیون داخلی ،طراحی داخلی،بازسازی آشپزخانه چیست؟

5. در این مرحله به مجرد تایید نهایی طراحی فاز صفر 1 و 2 انجام گرفته و تمامی نکات طراحی سه بعدی ،سازه ای ،لند اسکیپ و فضازسازی،طراحی مکانیکی طراحی برق به صورت اجرایی توامان همسویی با متد روز رعایت شده و اقدام به متره و برآورد مصالح ، متریال و عملیات های اجرایی می شود 

6. در نهایت پروپوزال و ارائه ای تهیه و چکیده وخلاصه فرایند طراحی به صورت اجرایی در اختیار کارفرما قرار می گیرد. این فرایند نیازمند 4 الی یک هفته زمان است. ولیکن از بعد زمان و هزینه به مدت یک الی دو هفته و به میزان 20 الی 30 درصد مقرون به صرفه تر می باشد .

بازسازی صفر تا صد شامل 2 فرآیند اصلی به عنوان هسته اصلی بازسازی صفر تا صد می باشد در چند سطر پیش که به مورد 
اول (طراحی ) پرداختیم.

مرحله دوم 

فرآیند دوم بازسازی صفر تا صد که شامل عملیات اجرایی و خرید متریال می باشد. پس از مرحله اول شروع می شود .

1. پس از عقد قرارداد غالبا به صورت مدیریت پیمان بر اساس مبحث دوم مقررات ملی ساختمان (نظامات اداری ) انجام می پذیرد. مضایای این نوع قرار داد وضوح و شفافیت هزینه ها و عملیات های اجرایی می باشد . در صورتی که هزینه ها از سقف انتظارات و بودجه بندی کارفرما بیشتر شود. توسط مهندسی معکوس برخی از مواردی که از اهمیت کم تری برخوردار است از موارد عملیات بازسازی صفر تا صد کسر شده تا بهینه ترین شرایط برای کارفرما فراهم گردد .

مفاد قرار داد صف اصد بازسازی 

قرار داد مذکور دارای 6 بند (1.طرفین 2 . موضوع 3. مبلغ و نوع قرارداد 4. مدت قراداد ) می باشد که در ماده 3 به این نکته اشاره گردیده است. کارفرما می تواند در هر مرحله ای بر کار پیمانکار نظارت داشته باشد. در این صورت پیمانکار نباید ممانعتی برای کارفرما ایجاد کند .


2.پس از عقد قرار داد بازسازی صفر تا صد ،MSP و مدیریت پروژه که در مرحله طراحی رسم شده است. اجرایی و ترتیب حضور اکیپ های مجرب و حرفه ای طبق نمودار ساختار شکست مدیریت پروژه بازسازی صفر تا صد اجرا می شود . خرید متریال و مصالح نیز به طور دست اول از کمپانی ها و شرکت های معتبر تهیه و به قیمت مقرون به صرفه و بهینه توسط مسئولین خرید شرکت مهندسین خانه طلایی انجام می پذیرد .

 

3.در واقع بازسازی صفر تا صد در برگیرنده تمامی خدمات شرکت مهندسین خانه طلایی که شامل : بازسازی ویلا ، یازسازی ساختمان ، بازسازی مسکونی ،تجاری اداری و پزشکی ،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی ،نقشه کشی ، ساخت وطراحی کارخانه سوله و مشارکت در ساخت می باشد .

برخی از پروژه های بازسازی صفر تا صد شرکت مهندسین خانه طلایی 

در این قسمت چندنمونه از پروژ های این مجموعه خانه طلایی  اشاره خواهییم کرد .

بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی

بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی


بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی 

پروژه بازسازی مسکونی الهیه جزو یکی از بزرگ ترین پروژه های شرکت مهندسین خانه طلایی در زمینه بازسازی صفر تا صد به شمار می رود. که پس از طراحی صفر تا صد برق کشی ،لوله کشی ،راه اندازی داکت اسپیلت ،مرتفع کردن سقف (حذف رابیتس و اجرای سقف کناف )اجرای میکروسمنت ،شومینه ،تی وی وال سنگی ، ترمو وال ،کابینت ،نقاشی ،اجرا و نصب وال هنگ ، روشویی ها ،آِیینه دکوراتیو ،گچبری مدرن ، اجرای چراغ لاینی و خطی به طول 12 متر ، نصب درب های اتاقی و پنجره های UPVC و ترمال بریک ، طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق مستر ،اتاق کودک ، اتاق نوجوان ،اجرای باکس و کابین شیشه ای در حمام و مستر و پتینه کاری جزو مواردی بود که در این پروژه انجام گرفت .

و تمام  عملیات  صفر تا صد بازسازی مطابق با طراحی اجرا شد . طراحی فاز 0و1و2 به مدت 4 روز و اجرا عملیات اجرایی به مدت 42 روز انجام گرفت و با اجرای مهندسی معکوس و متره و برآورد تا 35 درصد هزینه ها صرفه جویی و پروژه بازسازی صفر تا صد واحد مسکونی و ساختمان به صورت بهینه و با بالاترین بازدهی اجرا شد .در این پروژه به دلیل کلاسیک بودن نمای ساختمان و لابی و راه رو ها و از طرفی تمایل کارفرما به اجرا سبک مدرن ، سیک نئو کلاسیک توسط تیم مهندسین خانه طلایی پیشنهاد شد که بسیار مطلوب و مطابق با سبک و سلیقه موجود ارائه گردید .

بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی

بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی


بازسازی صفر تا صد اداری 

می توانیم از جمله فعالیت هایی که اخیرا توسط شرکت مهندسین خانه طلایی در زمینه طراحی و یازسازی صفر تا صد اداری انجام شده به پروژه اداری شرکت تخم مرغ سبز کیان در میدان انقلاب تهران اشاره کرد که نمونه های قبل و بعد آن را در اسلاید های زیر ملاحظه می کنید .
در این پروژه عملیات های بازسازی صفر تا ضد شامل برق کشی ،لوله کشی آّب و پکیج ، نصب و راه اندازی سیستم سرمایشی (اسپلیت)اجرای سرامیک کف ،گچ کاری دیوار ها ، نصب پوستر ، اجرای ترموود بر روی پنجره ها ، نصب پروفیل و پنجره های UPVC ، نقاشی ، اجرای سقف کناف ،چراغ لاینی ، چیدمان و خرید مبلمان ،میز های اداری ،و اجرای کلوزت (کمد ) و کابینت آشپزخانه ، نصب قرنیز درب ضد سرقت و اتاقی ، طراحی لوگو بر روی دیوار انجام پذیرفته است .

بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی

بازسازی صفر تا صد واحد ویلا،مسکونی،اداری و پزشکی

بازسازی صفر تا صد ویلا 

یکی دیگر از پروژه های شرکت مهندسین خانه طلایی در زمینه بازسازی صفر تا صد ویلا اجرا پروژه کردان واقع در کرج می باشد در واقع بازسازی صفر تا صد این پروژه 1500متری از مرحله طراحی بنا ،لنداسکیپ و استخر آغاز و با اجرای بنای 300 متری به صورت دوبلکس و ایوان (کاخ نشین )و…. تا اجرای لند اسکیپ و استخر امتداد یافت .

بازسازی صفر تا صد پزشکی 

مفتخریم که با ارائه چندین نمونه از کار های اجرایی در زمینه بازسازی صفر تا صد پزشکی در زمینه دندانپزشکی ، مطب و داروخانه در خدمت شما باشیم که در ذیل نمونه ای از کار های اجرایی توسط شرکت مهندسین خانه طلایی را ملاحظه می کنید .

کلام آخر 

در هر صورت برای انجام کارهای نوسازی و انجام کار در مدت زمان معین و در حدود تعیین شده، داشتن تجربه و در مواردی اخذ مجوز الزامی است زیرا در صورت رعایت نکردن قوانین، باید کار را به پایان برسانید. ویرایش یا از بین بردن کار، که باعث هدر رفتن هزینه و زمان زیادی می شود.

به همین دلیل بهتر است برای تبدیل به یک تیم حرفه ای و با تجربه در این زمینه اعتماد کنید. برای مشاوره و سفارش کار بازسازی خود با تیم مهندسین خانه طلایی ، لطفا از بخش تماس با ما استفاده کنید.

شماره های تماس 

09123622765

09123622471


با سپاس از همراهی شما
اعتماد شما اعتبار ماست

 

بازسازی ساختمان تجاری ،اداری و پزشکی

طراحی و ساخت باغ و ویلا

پروژه های ساختمان ونما

پروژه اداری و تجاری

پروژهای ساختمان مسکونی

پروزه ویلا و لند اسکیپ