شرکت طراحی دکوراسیون پذیرایی

طراحی دکوراسیون پذیرایی

در هر خانه‌ای، بخش پذیرایی و نشیمن یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها است، که برای برگزاری گفت و گوها، دیدار با مهمانان، برگزاری مراسم و مهمانی‌ها و همچنین گذراندن وقت خانوادگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. وسایل گرمایش و سرما در این قسمت نیز قرار می‌گیرند و بیشترین زمان را اعضای خانواده در اینجا می‌گذرانند. به همین دلیل نیاز به توجه ویژه به چیدمان و دکوراسیون داخلی این قسمت است.

شرکت مهندسی خانه طلایی با بهره گیری از فناوری های نوین و افراد متخصص بهترین ، مدل های طراحی داخلی پذیرایی مطابق با جدبدتربن های روز و سلیقه و نیاز مشتری،فراهم میکند.

طراحی دکوراسیون پذیرایی شیک

طراحی داخلی پذیرایی چیست؟

طراحی داخلی پذیرایی شامل طراحی سازه های مختلف در آن است، که تفاوت هایی با طراحی دکوراسیون دارد. در طراحی داخلی، تمرکز بیشتری بر روی طراحی سازه ها قرار می‌گیرد که اصول ساخت و زیبایی آن‌ها برای طراح مهم است. اما در دکوراسیون، تمرکز بر روی اساس و المان‌های داخلی و نحوه چیدمان آن‌ها قرار می‌گیرد.

طراحی داخلی پذیرایی شامل طراحی اصولی در ساختمان، پنجره، ورودی خانه، اتصالات و … است که با توجه به آن‌ها می‌توان زیبایی و راحتی در خانه ایجاد کرد. یک طراح خوب و با تجربه باید توانایی داشته باشد پذیرایی خانه را به گونه‌ای طراحی و ساخت که راحتی افراد را تامین کند و همچنین زیبایی خانه را به ارمغان بیاورد. بنابراین، اهمیت طراحی مدرن و شکیل برای پذیرایی بسیار مهم است.

طراحی داخلی پذیرایی باید با توجه به سلیقه افراد و نظرات و پیشنهادات طراح انجام شود. این کار دارای قوانین و اصولی است که با رعایت آن‌ها می‌توان به طراحی مدرن و زیبا دست یافت. بهتر است از بین سبک‌های مختلف، بهترین سبک را برای طراحی داخلی انتخاب کنید که هم زیبا و هم جذابیتی برای سال‌ها داشته باشد.

طراحی دکوراسیون پذیرایی

نکاتی که باید در دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی رعایت شود؟

برای طراحی دکوراسیون پذیرایی مطابق با اصول استاندارد و در عین حال، شیک و مدرن، نکات زیر مهم است:

  • توجه به نور مناسب و انتخاب سیستم روشنایی مناسب
  • چیدمان صحیح مبلمان با در نظر گرفتن اندازه و فضای مناسب
  • استفاده از رنگ های مناسب و ترکیب رنگ های خنثی و گرم برای دکوراسیون
  • استفاده از وسایل تزیینی زیبا مانند پرده و تابلوهای هنری
  • تامین فضای کاربردی و جذاب با استفاده از قطعات متناسب
  • توجه به سبک کلی دکوراسیون منزل در طراحی دکوراسیون پذیرایی.
  • استفاده از ایده ها و الهام گرفتن از طرح های مدرن دیگر.

آشنایی با انواع سبک های دکوراسیون داخلی همراه با مهندسین شرکت خانه طلایی


تماس با کارشناسان


مشاوره رایگان

انواع طراحی دکوراسیون پذیرایی

طراحی دکوراسیون پذیرایی کوچک

پذیرایی کوچک نیازمند استفاده از رنگ های روشن و نقوش کوچک است تا به نظر بزرگتر برسد. استفاده از آینه ها نیز می تواند علاوه بر بازتاب نور، دکوراسیون را زیباتر کند. همچنین می توانید از طرح های ساده و مدرن برای مبلمان و تزئینات پذیرایی استفاده کنید تا فضای راحت و هماهنگ را ایجاد کنید. نقشه های دیواری و سبک ها و رنگ های متناسب در دکوراسیون پذیرایی کوچک نیز نقش مهمی دارند.

طراحی دکوراسیون پذیرایی مدرن

دکوراسیون پذیرایی مدرن، به خاطر معماری خلوت و سادگی، توانسته است جایگاه خوبی در میان طرفداران پیدا کند. در این سبک، به جای المان‌های زیاد، المان‌های ساده و لوکس استفاده می‌شود. نیاز به فضای روشن و پرنور نیز وجود دارد؛ بنابراین باید یک یا چند رنگ روشن انتخاب شده و با آنها در دکوراسیون پذیرایی مدرن کار شود.

رنگ‌های سفید، طوسی و کرم بیشترین استفاده را در این سبک دارند. با نورپردازی مناسب هم می‌توان دکوراسیون پذیرایی روشنی را ایجاد کرد. به دلیل عدم نیاز به المان‌های زیاد، طراحی و اجرای سبک مدرن هزینه کمتری نیاز دارد و از المان‌های ساده و کم هزینه استفاده می‌کند. این مزیت باعث می‌شود تا با کمترین هزینه، دکوراسیونی شیک و زیبا را برای پذیرایی خود به دست آورید.

جدیدترین طراحی دکوراسیون پذیرایی

طراحی دکوراسیون پذیرایی کلاسیک

دکوراسیون پذیرایی کلاسیک یکی از سبک‌های محبوب در دکوراسیون داخلی منزل است که بین ایرانیان طرفداران زیادی دارد. این سبک دکوراسیون به دلیل نزدیکی به سلیقه مردم و الگوبرداری از سلیقه‌های کلاسیک، بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

سبک کلاسیک برای دکوراسیون پذیرایی به دلیل مجللیت و لوکس بودن آن، بسیار جذاب است. با این حال، به منظور طراحی مناسب و صحیح این سبک دکوراسیون، باید از المان‌های مختلفی استفاده شود که این موضوع باعث به وجود آمدن هزینه‌های بالا در اجرای آن می‌شود.

برای دکوراسیون پذیرایی کلاسیک، باید المان‌های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند. برخی از این المان ها عبارتند از: مبلمان سلطنتی، پرده‌های با طرح کلاسیک، نورپردازی با دو رنگ و غیره. تنظیم بهینه این المان‌ها می‌تواند به صورت زیبایی در دکوراسیون پذیرایی کلاسیک تأثیر گذار باشد.

بنابراین، اگر شما نیز به دنبال یک دکوراسیون پذیرایی زیبا و مجلل هستید، می‌توانید به سبک کلاسیک روی آورید و با استفاده از المان های متعدد کلاسیک، یک پذیرایی اسقف بالا و لوکس را خلق کنید.

جدیدترین سبک های معماری و طراحی دکوراسیون پذیرایی همراه با کارشناسان خانه طلایی


تماس با کارشناسان


مشاوره رایگان

طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی

کفپوش در طراحی دکوراسیون پذیرایی چگونه است؟

کفپوش برای پذیرایی باید با جنس و کیفیت مناسب انتخاب شود. آن را می توان به عنوان یک المان اصلی در دکوراسیون پذیرایی در نظر گرفت. البته توجه به جزئیاتی مانند نوع استفاده و هماهنگی آن با آشپزخانه نیز مهم است.

سقف پذیرایی لاکچری در دکوراسیون پذیرایی

سقف پذیرایی، بخش مهمی از زیبایی و روشنایی پذیرایی است. سقف می تواند با استفاده از سقف کشسان یا سقف کاذب طراحی شود. سقف کاذب بادوام و شکیل است و نورپردازی در آن جذابیت خاصی به اتاق پذیرایی می‌بخشد. در حالی که سقف کشسان در طرح‌ها و مدل‌های متنوع قابل مشاهده است و نورپردازی در پشت آن انجام می‌شود. انتخاب نوع سقف بستگی به سلیقه آشناگران و سبک دکوراسیون پذیرایی دارد.

طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی شیک

تماس با کارشناسان


دریافت مشاوره

نورپردازی در طراحی دکوراسیون پذیرایی

برای نورپردازی در دکوراسیون پذیرایی ، طراحی لوکس و منحصر به فردی را در نظر بگیرید. اما به دلیل تاریکی و کم نور بودن پذیرایی ، تنها طراحی زیبا کافی نیست. برای ایجاد نور در پذیرایی ، بهترین روش استفاده از لامپ های زیبا و پر نور است. این لامپ ها باعث می شوند دکوراسیون پذیرایی خانه به چشم بیاید و ارزش پرداخت شده برای طراحی پذیرایی به دست آید.

نورپردازی در دکوراسیون پذیرایی نیاز به طراحی اصولی و زیبا دارد. این طراحی باید بتواند زیبایی سقف خانه را افزایش دهد و در عین حال نور کافی را به تمامی نقاط اتاق منتقل کند. برای این منظور ، لامپ های کم مصرف و با دوام را انتخاب کنید. امروزه در بازار ، نمونه های زیادی از این لامپ ها با قیمت های مختلف موجود است که می توانید از آنها استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون پذیرایی جدید

مبلمان در دکوراسیون پذیرایی

برای انتخاب مبلمان مناسب، در ابتدا باید به ابعاد فضا توجه کنید و سپس اقدام به خرید نمایید. بهتر است مبلمانی را انتخاب کنید که به سبک دکوراسیون پذیرایی خانه شما متناسب باشد. همچنین حجم مبلمان نیز باید به متراژ اتاق پذیرایی مناسب باشد.

برای فضاهای بزرگ، می توانید از مبلمان با تعداد بالا استفاده کنید و آن را در دو نقطه اتاق قرار دهید. در این حالت توجه کنید که فاصله میان مبلمان و دیوار باید به اندازه کافی فاصله داشته باشد تا آزادی حرکت در اتاق را تضمین کند. اما اگر اتاق کوچکی دارید و می خواهید بهترین استفاده را از دکوراسیون پذیرایی ببرید، ممکن است بهتر باشد از مبلمان L شکل استفاده کنید.

در نهایت باید توجه کنید که تمامی المان ها به یکدیگر و تزئینات دیگر در این فضا هماهنگ باشند تا یک طرح کلی زیبا و هارمونیک ایجاد شود.

پرده در دکوراسیون پذیرایی

با توجه به سبک دکوراسیون و رنگ المان ها در پذیرایی، خرید و نصب پرده بسیار مهم است. برای ایجاد هماهنگی زیبا بین پرده و مبل با فرش، می توانید از ترفندهای طراحان حرفه ای استفاده کنید. به مسئولیت یک نصاب پرده برای نصب صحیح و زیبا کمک کنید. این کار تضمین می کند که دکوراسیون پذیرایی به طور کامل بهبود یابد و شما لذت ببرید.

طراحی دکوراسیون پذیرایی جدید

بهترین شرکت طراحی دکوراسیون پذیرایی

شرکت خانه طلایی یکی از بهترین شرکت‌های طراحی دکوراسیون پذیرایی در تهران و کرج است. آنها با کادر مجرب و متعهد خود، طراحی‌های با کیفیت و به روز ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با مشاوران خانه طلایی تماس بگیرید تا طراحی شیک و مجللی برای دکوراسیون پذیرایی خانه خودتان در کمترین زمان و با هزینه مناسب داشته باشید.

بازسازی و طراحی دکوراسیون پذیرایی

برای بازسازی دکوراسیون پذیرایی، در ابتدا می‌توانید سبک دلخواه خود را مشخص کنید و رنگ‌هایی را که می‌پسندید در نظر بگیرید تا با تهیه متریال و المان های قابل تزئین، یک هماهنگی زیبا و جذاب در منزل خود ایجاد کنید.

سبک مدرن را انتخاب کرده‌اید، باید از متریال ها و المان های رنگارنگ و درخشان استفاده کنید و فضای خانه را باز و روشن طراحی کنید. برعکس، اگر سبک کلاسیک را ترجیح می‌دهید، تمرکز بیشتری روی چوب و المان های لوکس قراردهید. برای بهبود نورپردازی پذیرایی نیز باید از روش های استاندارد  که پیش تر ذکر شد استفاده کنید.

هزینه طراحی دکوراسیون پذیرایی

هزینه طراحی دکوراسیون پذیرایی به موارد متعددی بستگی دارد. این هزینه بر اساس اندازه و مساحت اتاق پذیرایی، نوع مواد و مبلمان استفاده شده، سطح کیفیت و پیچیدگی طرح دکوراسیون، هزینه‌های ساخت و نصب، و سایر عوامل تعیین می‌شود. برای اطلاع دقیقتر از هزینه‌ها، مناسب است با متخصصان دکوراسیون و معماری خانه طلایی در ارتباط باشید.

09123622471

09123622765

بازسازی ساختمان تجاری ،اداری و پزشکی

طراحی و ساخت باغ و ویلا

پروژه های ساختمان ونما

پروژه اداری و تجاری

پروژهای ساختمان مسکونی

پروزه ویلا و لند اسکیپ